+ GOTHİC WORLD +
Merhaba forma Hosgeldiniz
+ GOTHİC WORLD +
Merhaba forma Hosgeldiniz
+ GOTHİC WORLD +
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
+ GOTHİC WORLD +

AnasayfaKapı AramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ruhlar Alemini Gören Kişi

YazarMesaj
╬_ωαмρiяєS_╬
Yonetıcı yardımcı
Yonetıcı yardımcı
╬_ωαмρiяєS_╬

13
Paylaşım :
Ruhlar Alemini Gören Kişi Left_bar_bleue450 / 999450 / 999Ruhlar Alemini Gören Kişi Right_bar_bleue

Güç :
Ruhlar Alemini Gören Kişi Left_bar_bleue500 / 999500 / 999Ruhlar Alemini Gören Kişi Right_bar_bleue

Aktiflik :
Ruhlar Alemini Gören Kişi Left_bar_bleue500 / 999500 / 999Ruhlar Alemini Gören Kişi Right_bar_bleue

Kova Maymun

Ruhlar Alemini Gören Kişi Empty
MesajKonu: Ruhlar Alemini Gören Kişi   Ruhlar Alemini Gören Kişi Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 1:33 pm

merhaba arkadaşlar size uydurma bir hikaye olmadığını temin ederim Babamın doğduğu köyde bir tanıdığımız vefat etmiş Köy halkı cenaze namazını kıldıktan sonra merhumu gömmek için mezarlığa gitmiş Hoca dua falan ediyormuş merhum gömülmeye başlamış Sonra cematin içinden genç bir adam bağıra bağıra köye kadar koşmuş Adamın dili aylarca tutulmuş Kendine gelememiş Akli dengesi hala tam değil En sonunda anlatmış adam Mezarlıkta bir gurup insan suretinde varlıklar görmüş Ölmüş olan kişide yürüyerek onlara doğru gitmiş Gördüğü bir gurup insanda merhumun ismini söylim hoşgeldin demişler oda gülümsemiş Arkasına dönmüş el sallamış Yavaş yavaş yürüye yürüye gitmişler kısa sürede yok olmuşlar Bunları gören kişide biraz temiz kalpli.Gördükleirini tarif edersem bana tarif ettiler Bembeyaz bir elbise kafadan aşağıya Dikişsiz Tek parça Sadece elleri ve yüzü güzüküyor Önce inanmadım sonra ölüleri rüyalarında görenlerdende aynı elbisenin tarifini alınca inandım Eğer göreniniz veya gördüğünü söyleyenlerden dinleyeneniz varsa genelde kıyafetler böyledir ben hep bu tarifte olduğunu dinledim.

alıntıdır

Ruhlar Alemini Gören Kişi
1 sayfadaki 1 sayfası